0 ürün - 0,00₺

Bariyerler

yol işareti,tehlike levhaları,tabela anlamları,isaret levhalarinin anlami,uyarı işaret levhaları,yol levhası,levhaların adları,park yapilmaz isareti,yaya giremez tabelası,daralan yol levhası,üstün plastik

Akordiyon Bariyer (Kırmızı)

Akordiyon Bariyer (Kırmızı)Akordiyon bariyer, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, giriş ve çıkışları kontrol edebilmek, gidiş ve dönüş yo..

490,00₺

Akordiyon Bariyer (Sarı)

Akordiyon Bariyer (Kırmızı)Akordiyon bariyer, yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, giriş ve çıkışları kontrol edebilmek, gidiş ve dönüş yo..

350,00₺

Dikme Bariyer Büyük

Dikme Bariyer Büyük Dikme bariyerlerin kullanımı pratiktir; kolay taşınan portatif ve her alanda dikkat çekici bir özelliği vardır. Delinatörle b..

344,00₺

Dubalı Uyarı Levhalı Bariyer

Dubalı Uyarı Levhalı Bariyer Dubaların kullanımı pratiktir; kolay taşınan portatif ve her alanda dikkat çekici bir özelliği vardır. Delinatörle b..

280,00₺

Emniyet Alan Perdesi

Emniyet Alan PerdesiŞantiye alanlarında çalışma yapılan yerlerin çevrelenmesinde, otoyol ve demiryollarında tehlikeli bölgelerin ve alanların belirt..

70,00₺

Şerit Krom Bariyer

Şerit Krom BariyerBirbirine takılarak uzun hatlar elde elilebilen ürün, çelik kromdan üretilmiştir. Şerit boyu 2,30 cm, şerit eni 5 cm'dir. Şeritin çı..

210,00₺

Su Bariyeri

Su Bariyeri Karayollarında bakım onarım çalışmaları sırasında güvenliği sağlamak için plastikten üretilmiş su bariyeridir.ikaz lambası,polis şer..

273,00₺

Su Bariyeri (Beyaz)

Su Bariyeri Karayollarında bakım onarım çalışmaları sırasında güvenliği sağlamak için plastikten üretilmiş su bariyeridir.kası,kapton bant,yönlend..

371,00₺

Su Bariyeri 2

Su Bariyeri Karayollarında bakım onarım çalışmaları sırasında güvenliği sağlamak için plastikten üretilmiş su bariyeridir.plastik yol bariyeri,i..

392,00₺

Zabıta Bariyeri Modeli

Güvenlik Bariyeri Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, giriş ve çıkışları kontrol altına almak, gidiş dönüş yollarını ayırmak, güvenli bir..

350,00₺

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)