0 ürün - 0,00₺

Uvex

uvex doğadan esinlenerek ve insanları koruma misyonumuza sadık kalarak, çok sık yaralanma ve berelenme yaşanan ortamlar için eşsiz ve yenileşimci bir baş koruyucu çözümü geliştirmiştir. uvex u-cap, doğanın en büyük fikirlerinden birisinin mükemmel yorumlanışıdır.
uvex airwing safety helmet ve uvex pheos safety helmet serileri çekici bir tasarıma ve olağanüstü rahatlığa sahiptir.
Bu baretlerin kabuk kısımları polietilen (PE) malzemeden yapılmaktadır ve üzerilerinde, enjeksiyon kalıplı yağmur kanalları yanında, kulak muhafazaları ve/ya da siperlikler takılabilmesi için yuvalar da bulunmaktadır.

Uvex 9780 Antistatic

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.Uvex 9780 Antistaticuvex 9780 antistatic, 0 Bölgesinde, yani atmosferi en yüksek..

0,00₺

Uvex Airwing Baret

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.Uvex Airwing - sarı - kırmızı - mavi - turuncu - beyazuvex airwing baret serisi..

0,00₺

Uvex Pheos Alpine Baret

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.Uvex Pheos Alpine - yüksek yerlerde çalışma ve kurtarma operasyonları için koru..

0,00₺

Uvex Pheos Forest Baret

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.Uvex Pheos Forest - orman işçisi setiuvex pheos koruyucu baret esas alınar..

0,00₺

Uvex Pheos IES Baret

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.Uvex Pheos IES - (Entegre Gözlük Sistemi)Normalde, baretlerle koruyucu gözlük ü..

0,00₺

Uvex Pheos Safety Baret

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.uvex pheos koruyucu baret serisi – Çok yönlü işlevsellikYeni spor görünümlü ve ..

0,00₺

Uvex U-Cap Şapka

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.uvex u-cap darbe emici şapkauvex u-cap darbe emici şapkalar, azami giyim rahatl..

0,00₺

Uvex U-Cap Sport

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.uvex u-cap sport - Sportif tasarımlı %100 güvenli baş korumaHarika görünen güve..

0,00₺

Uvex winter cap - Uvex Balaclava

***Fiyat teklifi için bize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.Dış malzemesi rüzgâr ve su geçirmezSıcak tutan keçeden iç astarYan örgüleri giy..

0,00₺

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)